Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №101 Харківської міської ради Харківської області

 

Зовнішнє незалежне оцінювання

04. 06. 2020

 

Шановний учаснику / шановна учаснице

пробного зовнішнього незалежного оцінювання!

 

15 червня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, 17 червня – з усіх інших навчальних предметів.

Для Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти Ваше здоров’я є пріоритетом, тому просимо дотримуватися кількох простих правил. Ми, своєю чергою, зробимо все можливе, щоб Ви в безпечних умовах ознайомилися з процедурою проведення ЗНО і перевірили, наскільки готові до тестування.

Ваша безпека – наша спільна робота, тому просимо:

            1.     Поспостерігайте за станом свого здоров’я напередодні, а також у день тестування. Якщо помітите ознаки респіраторних захворювань (підвищена температура тіла – вище 37,2 °С, сухий кашель, нудота, біль у м’язах, головний біль, важкість дихання, біль у горлі, втрата смаку або нюху), залишайтеся вдома і не наражайте ні себе, ні інших на небезпеку.

          2.    Уникайте скупчень людей перед пунктом тестування, а також  усередині нього. Ми  розуміємо, що Ви давно не бачилися з друзями, однак не знаєте, хто з них може бути хворим.

     3. Дотримуйтеся правил соціального дистанціювання – намагайтеся перебувати на відстані не менше 1,2 м від інших учасників у пункті тестування, а також поза його межами.

             4.   Будьте в масці або респіраторі під час допуску до пункту, а також під час перебування в ньому.

            5.      Не забувайте, що одноразові медичні маски потрібно замінювати кожні 3 години.

       6.  Намагайтеся рухатися відповідно до вказівників, не прогулюйтеся пунктом тестування.

         7.  Мийте руки з милом і не торкайтеся обличчя.

Просимо Вас залишатися вдома за найменших ознак респіраторних захворювань, оскільки тільки так ми зможемо знизити ризики інфікування учасників. Зауважимо, що працівники пункту тестування мають право не пустити учасника до пункту тестування із найменшими ознаками таких захворювань.

Якщо маєте певні хронічні захворювання, симптоми яких подібні до симптомів респіраторних захворювань (підвищена температура тіла, важкість дихання тощо), візьміть, будь ласка, довідку в лікаря, яка підтвердить, що певні симптоми є Вашою фізіологічною особливістю або ознакою захворювання відмінного від того, що викликане Сovid-19.

Зі свого боку ми дезінфікуватимемо і провітрюватимемо приміщення, допомагатимемо Вам орієнтуватися в пункті тестування, а також усіляко підтримуватимемо протягом тестування. Ситуація, що склалася, непроста і часто викликає нервування. Просимо поважати інших учасників і працівників пункту тестування, щоб зробити цей досвід максимально корисним для всіх.

Наостанок ще раз просимо Вас залишатися вдома, якщо не упевнені в доброму стані свого здоров’я. У будь-якому разі Ви зможете завантажити всі матеріали тестування зі своєї сторінки учасника, а також унести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я. Так, ми свідомі того, що самостійна робота вдома або відеоматеріали про проходження тестування (https://www.youtube.com/watch?v=rFVrxwEHlLs, https://www.youtube.com/watch?v=nGdyNAPQGqw) не замінять повноцінного пробного ЗНО.

Пам’ятайте, що здоров’я –  найважливіший скарб людини!

 


 

 

 

 

 

 

Шановний учаснику / шановна учаснице

 зовнішнього незалежного оцінювання!

 

Для Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти здоров’я учасників тестування  надзвичайно важливе.

Дотримання правил і рекомендацій, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, убезпечить Вас під час участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – ЗНО).

ü   Для уникнення скупчень біля входу до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пункт тестування) допуск учасників до пункту тестування розпочнеться о 9:50.

У Вашому запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого Вам рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску. Зверніть увагу на те, що цей проміжок визначено для кожного навчального предмета окремо.

Увага! Якщо Ви прибудете до пункту тестування після 10:50, Вас не буде допущено до участі в ЗНО.

 

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО. До пункту тестування допускатимуть лише учасників у захисних масках, які покривають ніс і рот.

ü   Перед входом до пункту тестування медичний працівник виміряє Вам температуру тіла та перевірить наявність ознак респіраторного захворювання.

Якщо медичний працівник виявить, що у Вас підвищена температура тіла    (37,3 °C і вище) або нежить, кашель, Ви не будете допущені до проходження тесту. Однак Ви матимете право пройти ЗНО під час додаткової сесії. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Якщо Ви маєте певне хронічне захворювання і, як наслідок, постійно підвищену температуру або інші симптоми, подібні до ознак гострого респіраторного захворювання, зверніться до лікаря для отримання довідки, яка це підтвердить, і покажіть її медичному працівникові, який оглядатиме Вас біля пункту тестування.

ü Після вимірювання температури Ви маєте пройти процедуру ідентифікації. На вході до пункту тестування працівник пункту тестування попросить Вас пред’явити документ, що посвідчує особу, Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та запрошення-перепустку для участі у ЗНО. Вам потрібно буде зняти захисну маску (дещо спустити за одне вушко), розгорнути документи і тримати їх так, щоб працівник міг порівняти Ваше обличчя з обличчям на фотокартках у документі та Сертифікаті.

üПісля проходження процедури ідентифікації одягніть захисну маску. Пам’ятайте, що в пункті тестування Ви маєте перебувати в захисній масці постійно.

üЗнайдіть своє прізвище в Алфавітному списку учасників, дізнайтеся номер аудиторії, у якій Ви проходитимете тестування (якщо цей список розміщений перед входом до пункту тестування, Ви знатимете її номер ще до початку допуску). Далі прямуйте до аудиторії за вказівниками, дотримуючись правил соціального дистанціювання.

ü Перш ніж увійти до аудиторії, радимо відвідати санітарну кімнату і помити руки.

ü Перед аудиторією повторно пройдіть процедуру ідентифікації (це потрібно для того, щоб інструктори переконалися, що Ви зайшли до визначеної аудиторії) – знову приспустіть захисну маску та пред’явіть інструкторові документ, що посвідчує особу, і Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання. Інструктор укаже на Ваше робоче місце.

üРадимо взяти із собою засоби індивідуального захисту (1–2 захисні маски, дезінфектор для рук). Ви зможете покласти їх на свій робочий стіл і за потреби скористатися. Не забудьте і про 2–3 ручки з чорнилом чорного кольору та пляшечку з питною водою.

üПам’ятайте, що змінювати захисну маску рекомендовано кожні три години, а також якщо вона забруднилася чи стала вологою. Використану маску необхідно скласти вдвоє і покласти на край робочого столу. Після завершення роботи над тестом заберіть використані маски й викиньте їх у спеціально відведене місце.

üНагадуємо: протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, учасникам ЗНО, і Вам зокрема, заборонено мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів та пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою проведення ЗНО.

Учасникам ЗНО, і Вам зокрема, дозволено використовувати вироби медичного призначення, про наявність яких потрібно повідомити працівників аудиторії до початку виконання сертифікаційної роботи.

 

Умови прийому до ВЗО

Прес-реліз за листопад

 

09.12.2019                                                                                                                                      ПРЕС-РЕЛІЗ

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ

 

Особливості

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО.

Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО:

  • процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО
  • завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі  сертифікаційних робіт основного ЗНО
  • участь у пробному ЗНО надає можливість попрацювати з зошитом та бланками відповідей, отримати результат
  • у пробному тесті з іноземних мов присутня частина тесту – «Аудіювання».

Пробне ЗНО з української мови і літератури – 21 березня. З математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов – 28 березня 2020 року (тестування з усіх предметів починається одночасно).

 

Вартість

Вартість пробного ЗНО за одне тестування в 2020 році складає 141 гривні (у Полтавській, Сумській та Харківській області). Участь у пробному ЗНО є добровільною.

 

Реєстрація

На сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» з 03 до 24 січня 2020 року відбудеться реєстрація на пробне ЗНО.

Під час реєстрації на пробне ЗНО учасник самостійно обрає округ  для проходження пробного ЗНО із запропонованого переліку.

Особливістю реєстрації на пробне ЗНО у 2020 році є обов’язкове завантаження оформленої реєстраційної Заяви до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» (надсилати таку заяву поштою НЕ ПОТРІБНО).

Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг на рахунок Харківського РЦОЯО. Оплатити послугу можна в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви.

Всі особливості реєстрації будуть описані в інструкції до реєстраційної програми.

 

Особливі освітні потреби

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації :

– присутність перекладача жестової мови (перекладача-дактилолога) в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО (дактилолог);

– надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора (текст промови інструктора);

– надання можливості використання слухового апарата, імпланта (апарат/імплант);

– надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання) (текст до аудіювання);

– надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача (збільшувач);

– надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих шрифтом кеглем 16 (шрифт кеглем 16);

– надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі (перший поверх).

 

 

 

Директор: Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64.

Контактна особа: Шматько Олена Євгеніївна, начальник організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО, 057 705 07 37, 097 83 23 496.

Більше інформації про ЗНО, пробне ЗНО можна знайти на наших сторінках Фейсбук, Телеграм, Інстаграм

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (Харківський РЦОЯО), 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, оф. 463,

т. (057) 705 07 37, [email protected]

07.11.2019                                                                                                                          ПРЕС-РЕЛІЗ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2020

 

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ

 

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096.

У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).

 

ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО

 

В 2020 році до закладів вищої освіти приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

Результати з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються тільки з сертифікатів 2018 та 2020 років.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення  не більше ніж на чотири спеціальності.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

 

На сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) в розділі «Предмети» можна ознайомитися з характеристиками сертифікаційних робіт та критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

 

МЕДИЧНИЙ та ПРАВНИЧИЙ НАПРЯМИ НАВЧАННЯ

 

Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», галузі знань «Охорона здоров’я» з другого та третього конкурсних предметів –  не менше 150 балів (біологія, хімія, фізика, математика). Не менше 130 балів – для спеціальностей «Фармація, промислова фармація», «Право», «Публічне управління і право», «Міжнародні відносини».

 

ПРОВЕДЕННЯ ЗНО ДЛЯ ОСІБ ІЗ ГЛИБОКИМИ ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ

 

Для осіб з глибоким порушенням зору, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, тести з української мови і літератури, математики, історії України, біології будуть адаптовані для використання шрифту Брайля.

Також під час додаткової сесії ЗНО-2019 буде організовано апробацію технології проведення ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України, біології, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей.

 

Більше інформації про ЗНО: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64Додаткова  інформація з питань ЗНО: Дегтярова Валерія Володимирівна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496                                                                                                     13.09.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

Що треба знати учаснику ЗНО-2020

Хто складає ЗНО-2020? 

Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

 

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результат ДПА для студентів ЗВО, які скористалися правом повторного складання атестації  у формі ДПА.

 

Особи, які вже здобули повну загальну середню освіту у минулі роки також можуть стати учасниками ЗНО-2020.

 

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох предметів.

 

Які терміни реєстрації та проведення ЗНО?

Реєстрація на ЗНО відбудеться з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно мати паспортний документ.

Проведення основної сесії  з 11 предметів ЗНО відбудеться у травні-червні 2020 року:

·     математика 21.05.2020

·     історія України 04.06.2020

·     українська мова і література 26.05.2020

·     біологія 09.06.2020

·     фізика 28.05.2020

·     географія 11.06.2020

·     іспанська, німецька, французька мови 01.06.2020

·     хімія 15.06.2020

·      англійська мова 02.06.2020

 

 

Цифрові платформи щодо інформації про ЗНО-2020:

·          Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/

·          Сайт Харківського РЦОЯО https://zno-kharkiv.org.ua/

·          Акаунти Харківського РЦОЯО в соціальних мережах Facebook, youtube, twitter.

·          Тelegram-канал Харківського РЦОЯО «ЗНО2020» (https://t.me/zno2020kh) – це швидке та безкоштовне отримання інформації, актуальна хронологічна стрічка, достовірні новини про ЗНО-2020, незалежне тестування педагогів, інші освітні оцінювання тощо.

·          Офіційний безкоштовний мобільний «Харківський РЦОЯО» (завантажити у Play Market).

Контакти для ЗМІ:

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України 057 705 15 64. 

Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 2