Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса

з нагоди закінчення навчального року

Дорогие ребята, уважаемые родители и педагоги

Харьковской общеобразовательной школы № 101!

Завершился еще один учебный год! Его трудно назвать обычным. Он стал не только серьезным вызовом сегодняшнего дня, но и возможностью найти новый формат взаимодействия.

Ребята, уверен, что предстоящие каникулы подарят вам позитивные эмоции. Не упустите шанс открыть для себя неизученные уголки нашего родного Харькова и Украины. Делитесь впечатлениями с друзьями и родными.

Отдельно хочу обратиться к выпускникам нынешнего года. Ваш последний звонок пришелся на неординарные события. Спасибо за то, что вы проявили взрослость и взвешенность. И не грустите, если вдруг вам покажется, что ваш Выпуск не оставит ярких воспоминаний. Даже спустя много лет, когда вы будете говорить, что закончили школу в 2020 году, все будут понимать, что вы неповторимые выпускники!

Не могу не отметить активную позицию родителей. Дистанционное обучение стало неожиданной формой для многих, но вы с тактом и терпением включились в процесс, понимая его необходимость и важность.

Благодарю педагогов, которые еще раз доказали, что профессионализм харьковских учителей не ограничивается классным кабинетом, а раскрывается, играет новыми гранями и приобретает более современные формы реализации.

Дорогие друзья, трудности способствуют нашему росту. Любая задача с такой командой решается! Выбор в наших с вами руках! Благодарю всех за слаженность действий в непростых условиях!

Берегите себя и своих близких! Пусть наш любимый и успешный Харьков остается мирным, безопасным и уютным!

С уважением,

Харьковский городской голова                          Геннадий Кернес

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка - своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.
Вишиванку творять з любов'ю, вкладаючи у кожен візерунок певний смисл, щирі думки і душу. У вишивальниць є багато традицій і обрядів перед власне процесом вишивання, тому що це - особлива творчість, у якій передається наша українська краса, наша душа.

У зв’язку з карантинними обмеженнями заходи з учнями ХЗОШ 101 були проведені у дистанційний режимі. Ми долучились до акції «Вишиванка – QR-код моєї родини» та підтримали флешмоб «Модна українська родина».

24.04.2020.

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

Загальнонаціональний карантин продовжено до 22 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня (постанова КМУ від 04.05.2020 № 332)

02.04.2020.

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

На підставі постанови КМУ від 25 березня 2020 р. № 239 в освітньому закладі «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №101 Харківської міської ради Харківської області» карантин подовжено.

АДМІНІСТРАЦІЯ ХЗОШ №101

17.03.2020.

Шановні батьки та учні!

У зв'язку  з карантином заклад освіти проводить заняття у дистанційному режимі (http://school101.klasna.com  розділ "ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ"). Зворотній зв'язок з класними керівниками та вчителями предметниками відбувається через Вайбер.

13.03.2020.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154, Департаменту освіти Харківської міської ради від 12.03.2020 № 765/02-20/20, Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради від 12.03.2020 № 548 в комунальному закладі «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради Харківської області» встановлено карантин з 13 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року.

Термін карантину може  змінюватися в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Адміністрація  ХЗОШ № 101

Новости: 2
26.06.2020

Зарахування учнів до 1 класу

26.06.2020 відбулось зарахування учнів до 1-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради Харківської області
18.03.2020

Домашні завдання під час призупинення навчального процесу

05.09.2019 відбулась лекція для учнів 8-А класу представника Управління Юстиції на тему: "Протидія булінгу"

Дорогие ребята, уважаемые родители и педагоги

Харьковской общеобразовательной школы № 101!