Ми раді вітати Вас на сайті

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №101 Харківської міської ради Харківської області

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського
Блог керівника

8 трав. 2019
В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №101 було проведено лекцію "Протидія булінгу", представником Управління юстиції Свиридовою Н.О.
23 квіт. 2019
В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №101 було проведено День Цивільного Захисту
17 квіт. 2019
14 квітня 2019 року, вчителі та учні Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №101,взяли активну участь у Харківському міжнародному марафоні 2019