Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

Умови прийому до школи

Відповідно до п. 2 наказу департаменту освіти Харківської міської ради від 17.04.2012 №89 "Про загальний порядок роботи загальноосвітніх навчальних закладів щодо обліку  руху учнів та ведення алфавітної книги"  до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №101 Харківської міської ради Харківської області зараховуються учні на підставі заяви батьків або особи, що їх заміняє, копії свідоцтва про народження дитини, медичної довідки всановленого зразка, особової справи (крім дітей, які вступають до першого класу).

Зарахування учнів здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.